Transport odzieży na wisząco

Dynamicznie funkcjonująca sfera mody wymaga równie szybkiego rozwoju innych branży takich jak między innymi transport. Intensywne działanie w tym obszarze pociąga za sobą również konieczność bezustannego doskonalenia podmiotów logistycznych, a ściślej ich elastyczności oraz sprawności obsługi. Wychodząc naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających Klientów, nasza firma wśród szerokiego wachlarza usług proponuje między innymi usługę fashion transport, czyli przewozu odzieży „na wisząco”.

Dzięki zapewnieniu pozycji wertykalnej, transportowane ubrania są chronione przed wszelkimi defektami czy uszkodzeniami mechanicznymi, a także zabrudzeniem. W naszej kompleksowej ofercie uwzględniamy przewóz różnych rodzajów garderoby na odpowiednio przeznaczonych do tego celu specjalistycznych, solidnych drążkach. Zapewniamy fachowe wsparcie markom odzieżowym, projektantom, zakładom krawieckim, ale także handlowcom i domom mody. Działamy kompleksowo i w oparciu o najwyższe standardy. Stanowimy pioniera w swojej dziedzinie, wyróżniając się na rynku na tle silnej konkurencji branżowej między innymi dużym doświadczeniem zgromadzonym na koncie przez lata systematycznego rozwoju. Dysponujemy znakomicie doposażoną bazą aut a naszą domeną jest zgrany zespół wykwalifikowanych specjalistów znających się na tym, jak szybko, bezpiecznie i bez najmniejszych trudności zagwarantować Klientowi dostawę towaru do określonego punktu docelowego. Transport odzieży na wisząco daje możliwość natychmiastowego użytkowania ubrań zaraz po ich dostarczeniu.

Proponujemy personalizowaną ofertę ustalaną indywidualnie ze zleceniodawcą, w zależności od jego zapotrzebowania i preferencji. Jesteśmy efektywni i rzetelni. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych.

auto dostawcze