Transport odzieży na wisząco

Transport odzieży na wisząco to wyjątkowy segment naszej działalności, który skupia się na specyficznych potrzebach sektora modowego, zapewniając najwyższy poziom ochrony i bezpieczeństwa dla transportowanych elementów garderoby.

Transport odzieży na wisząco: nowoczesne rozwiązanie dla branży mody

Oferując usługę fashion transport, GW TRANS gwarantuje, że transportowane ubrania są chronione przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi i zabrudzeniami. Wyspecjalizowany transport międzynarodowy do 3,5 t umożliwia przewóz różnego rodzaju odzieży, od luksusowej mody haute couture po odzież masową, na solidnych, specjalnie zaprojektowanych drążkach, które zapewniają właściwe warunki dla delikatnych tkanin.

Podczas transportu odzieży korzystamy z pojazdów o stałej konstrukcji o rozmiarach 485 × 220 × 230 cm. Każdy z nich ma zdolność przewożenia towaru o kubaturze do 24m³. Nasze auta oferują 18 drążków rozmieszczonych w dwóch rzędach, co w sumie daje nam do 37,5 metrów bieżących drążka. Jesteśmy zobowiązani do ochrony towarów naszych klientów, dlatego kontenery, którymi go przewozimy, są wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia, które mają na celu zmniejszenie ryzyka kradzieży i nieuprawnionego dostępu.

Nasza nowoczesna flota transportowa oraz wykwalifikowani specjaliści gwarantują szybką, bezpieczną i sprawną dostawę do wyznaczonego punktu docelowego. Dzięki tym rozwiązaniom ubrania są gotowe do natychmiastowego użytkowania po dostarczeniu, co jest nieocenione dla marek odzieżowych, projektantów, zakładów krawieckich, handlowców oraz domów mody.

auto dostawcze

Dlaczego warto zamówić fashion transport w GW TRANS?

Jako firma spedycyjna z wieloletnim doświadczeniem, GW TRANS jest pionierem w branży transportu odzieży na wisząco. Nasza kompleksowa oferta firmy transportowej zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, zgodnie z zapotrzebowaniem i preferencjami klienta. Nasze usługi spedycyjne oraz transport drobnicowyskrupulatnie planowane i wykonane z dbałością o każdy detal. Wykonywaliśmy zlecenia dla tak prestiżowych marek jak Louis Vuitton, dostarczaliśmy ubrania do wielu galerii handlowych, butików i popularnych sklepów odzieżowych na terenie całej Europy.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach transportu odzieży na wisząco i odkryj, jak możemy sprostać Twoim unikalnym potrzebom logistycznym. Gwarantujemy satysfakcję i bezpieczeństwo na każdym kroku.