TRANSPORT ODZIEŻY NA WISZĄCO (GOH)

Wszechstronna oferta firmy transportowej GW TRANS jest skierowana do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorstw poszukujących niezawodnego partnera w realizacji ich potrzeb logistycznych.

GW TRANS – usługi transportowe Europa i kraj

Zapewniamy profesjonalne usługi transportowe, krajowe, jak i na terenie całej Europy. Posiadamy szeroką ofertę rozwiązań transportowych dopasowanych do różnych potrzeb: od szybkich usług ASAP, przez bezpośredni transport door-to-door, po precyzyjnie zaplanowane dostawy just in time. Jedną z naszych specjalizacji jest transport odzieży na wisząco. W ramach tej usługi gwarantujemy, że transportowane ubrania będą chronione przed wszelkimi defektami, uszkodzeniami mechanicznymi czy zabrudzeniem.

auto dostawcze

ASAP

Załadunek i rozładunek towaru tak szybko jak to możliwe, bez nadmiaru formalności, zamówień i kilku szczebli decyzyjnych. Jesteśmy elastyczni i otwarci na nietypowe zlecenia.

DOOR TO DOOR

Oferujemy bezpośredni transport towarów od drzwi nadawcy do drzwi odbiorcy. Oznacza to pełną obsługę spedycyjną, od momentu odbioru towaru od dostawcy, aż do momentu jego dostarczenia do odbiorcy, z uwzględnieniem wszelkich niezbędnych formalności.

JUST IN TIME

Często w trakcie planowania dostaw ważne jest nie tylko szybkość ale też precyzyjny termin dostawy ładunków. Uwzględniamy plany naszych klientów i staramy się tak zaplanować wykonanie usługi aby towar został dostarczony we wskazanym czasie.

Kompleksowe podejście – usługi transportowo-spedycyjne

GW TRANS to nie tylko transport, ale również usługi spedycyjne. Zapewniamy kompleksowe usługi logistyczne, które obejmują planowanie, organizowanie i monitorowanie przewozu towarów. Nasze usługi transportowo-spedycyjne są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta – oferujemy zarówno transport międzynarodowy do 3,5 t, jak i transport drobnicowy.

Nowoczesna flota i gwarancja bezpieczeństwa

Nasza flota transportowa składa się z nowoczesnych pojazdów, nie starszych niż 3 lata, które spełniają najwyższe europejskie normy spalin. Samochody wyposażone są w lokalizatory GPS, co umożliwia monitorowanie realizacji zlecenia i zwiększa bezpieczeństwo świadczonych usług. Każda usługa międzynarodowego transportu towarów, jaką świadczymy, objęta jest ubezpieczeniem OCP do wysokości 500 000 EUR sumy gwarancyjnej.

Zapraszamy do kontaktu i do nawiązania współpracy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. GW TRANS to gwarancja satysfakcji i bezpieczeństwa na drodze.

TOP