TRANSPORT ODZIEŻY NA WISZĄCO (GOH)

Oferujemy usługi w zakresie organizacji i realizacji międzynarodowego transportu towarów przemysłu lekkiego, w tym międzynarodowy transport odzieży, akcesoriów, tekstyliów i TRANSPORT ODZIEŻY NA WISZĄCO.

Dysponujemy autami ze sztywną zabudową o wymiarach 485x220x230cm ze specjalnymi drążkami do przewozu ubrań o kubaturze do 24m³. Pozostawiamy do Państwa dyspozycji 18 drążków do przewozu odzieży w 2 rzędach, – co daje nam do 39 metrów bieżących drążka. Bardzo istotne jest dla nas bezpieczeństwo powierzonego nam towaru, dlatego też nasze kontenery posiadają dodatkowe zabezpieczenia w celu minimalizacji ryzyka kradzieży towaru i dostępu osób trzecich. Kierujemy naszą ofertę do zakładów krawieckich, odzieżowych, organizatorów pokazów, projektantów i domów mody. Jeżeli poszukujecie firmy, która zapewni bezpieczny, punktualny transport, zapraszamy do kontaktu!

ASAP

Załadunek i rozładunek towaru tak szybko jak to możliwe, bez nadmiaru formalności, zamówień i kilku szczebli decyzyjnych. Jesteśmy elastyczni i otwarci na nietypowe zlecenia.

DOOR TO DOOR

Oferujemy bezpośredni transport towarów od drzwi nadawcy do drzwi odbiorcy. Oznacza to pełną obsługę spedycyjną, od momentu odbioru towaru od dostawcy, aż do momentu jego dostarczenia do odbiorcy, z uwzględnieniem wszelkich niezbędnych formalności.

JUST IN TIME

Często w trakcie planowania dostaw ważne jest nie tylko szybkość ale też precyzyjny termin dostawy ładunków. Uwzględniamy plany naszych klientów i staramy się tak zaplanować wykonanie usługi aby towar został dostarczony we wskazanym czasie.

TOP